3taty, 4 żywioły. Z Polski na szerokie wody

30 marca (sobota), godz. 12.00

Biblioteka Raczyńskich,  pl. Wolności 19, Galeria Atanazego, wejście od  Al. Marcinkowskiego 23

Dlaczego podróżowanie jest tak ciekawe i czy można mieć pociąg do podróży w genach? O  tym, opowiedzą  Arkady Paweł Fiedler i jego tata Arkady Radosław Fiedler.  Nie zabraknie też m.in.  opowieści o tym, jak  zmieniło się podróżowanie od czasów założyciela podróżniczego klanu  Arkadego Fiedlera.

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.

O cyklu 3TATY, 4 żywioły

Patronat medialny: Czasdzieci.pl, Miastodzieci.pl, Radio Poznań, Głos Wielkopolski, WTK i Epoznan.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury