wypożyczalnia

Działalność Filii 63

Szanowni Pańswto, Drodzy Czytelnicy,

Filia 63 mieszcząca się przy ul. Żonkilowej 34 (SP 78) zawiesza swoją działalność.

W dniach 14 .09 do 9.10. 2020 r.  w godzinach 15.30 – 18.00 możliwe będą zwroty wypożyczonych materiałów bibliotecznych.

Ze względu na panujące obostrzenia dotyczące funkcjonowania szkół w okresie pandemii prosimy, aby czytelnicy zachowali wszelkie wymagania dotyczące reżimu sanitarnego, czyli: wchodzili z zakrytymi ustami i nosem, obowiązkowo dezynfekowali ręce, wpisywali się w księgę wejść i wyjść szkoły z podaniem imienia i nazwiska, godziny wejścia i wyjścia oraz danych kontaktowych.

Wszyscy czytelnicy proszeni są do wejścia i wyjścia do szkoły od strony ulicy Żonkilowej.

W pomieszczeniu biblioteki może przebywać tylko jedna osoba, osoby towarzyszące nie wchodzą do budynku szkoły.