Ilustracja do projektu Dzieciństwo na trzepaku składa się z barwnych plam: przy krawędzi niebieskie drzewo, nad nim duża plama korony drzewa w kolorze ciemno-żółtym, pod nim mały czerwony okrągły kształt, który może być słońcem i piłką. Na pierwszym planie czarny trzepak z wiszącym na nim do góry nogami piegowatym chłopcem, który czyta książkę.

Dzieciństwo na trzepaku. „Ciocia Jadzia w PRL”. Spotkanie z Elizą Piotrowską

14 października 2023 (sobota) godz. 12.00

Biblioteka Raczyńskich pl. Wolności 19, Filia Sztuki sala 5

Zapraszamy na spotkanie z Elizą Piotrowską, autorką cyklu książeczek o Cioci Jadzi, wokół najnowszej książki „Ciocia Jadzia w PRL”. Spotkanie w ramach projektu Dzieciństwo na trzepaku przeznaczone dla dzieci powyżej 6 lat i rodziców.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.