wózek z książkami izdobiony niebiesko-żółtymi sercami

Książki po ukraińsku w Bibliotece книги українською мовою в бібліотеці

Filia Naramowicka, Filia Wildecka, Filia 2, Biblioteka dla dzieci

W czterech filiach Biblioteki Raczyńskich (Filia Naramowicka ul. Rubież 14a, Filia Wildecka ul. Hetmańska 91, Filia 2 os. Oświecenia i Biblioteka dla dzieci Al. Marcinkowskiego 23) są do wypożyczenia książki dla dzieci po ukraińsku. Na półkach czekają bajki, wiersze, powieści, książki popularnonaukowe. Zapraszamy! Korzystanie z biblioteki jest bezpłatne.

У чотирьох філіях Бібліотеки Рачинських: філія Нарамовицька ul. Rubież 14a (вул. Рубеж, 14а), філія Вільдецька ul. Hetmańska 91 (вул. Гетьманська, 91), філія №2 os. Oświecenia (мікрорайон Осьвєценя), та Бібліотека для дітей на Al. Marcinkowskiego 23 (алея Марцінковськіеґо, 23) – ви знайдете книжки для дітей українською мовою. На полицях на вас чекають казки, вірші, романи та науково-популярні книги. Запрошуємо! Користування бібліотекою безкоштовне.