Na fotografii widać dwójkę dzieci malujących farbami talerzyki n a zajęciach w kolorowym wnętrzu biblioteki

Oferta edukacyjna Biblioteki Raczyńskich

W nowym półroczu przypominamy, że Biblioteka Raczyńskich zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na wiele spotkań i zajęć. Oferta kierowana jest  do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych oraz indywidualnych czytelników, chcących wziąć udział w zajęciach literackich, plastycznych i animacjach ruchowych. W ofercie znajdziecie także informacje nt. zwiedzania zabytkowego budynku, muzeów Biblioteki oraz całkiem nowe tematy lekcji bibliotecznych, np. o tym, jak rozpoznać fake newsy czy gdzie poszukiwać sprawdzonych informacji o muzyce i filmie.

Szczegółowych informacji dotyczących zajęć udzielają bibliotekarze. Pełna oferta edukacyjna dostępna jest tutaj.