Fotografia z wystawy. W kadrze widać starą meblościankę na wysoki połysk, krzesła, stół z obrusem, tkaninę w kwietny wzór, konia na biegunach i sztuczną choinkę

Oprowadzanie po bibliotece połączono ze zwiedzaniem wystawy „Dzieciństwo na trzepaku”

4 listopada 2023 (sobota), godz. 11.00 BRAK MIEJSC

Biblioteka Raczyńskich pl. Wolności 19, hol

Zapraszamy do odwiedzenia najstarszej polskiej publicznej do dziś istniejącej biblioteki w Polsce i poznania jej historii. Elementem zwiedzania będzie też wejście na nową wystawę w Galerii Atanazego prezentującą dzieciństwo w PRL-u pt. Dzieciństwo na trzepaku. Obowiązują zapisy: zapisy@bracz.edu.pl.

Wystawa jest częścią projektu Dzieciństwo na trzepaku, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.