Obrazek do wydarzenia, na seledynowym tle narysowana czerwona książka z korona u góry. Obok nazwa festiwalu i napis bestseller.

Bestseller. Wczoraj, dziś i jutro. Panel

Czym jest dziś bestseller? Czy możemy przewidzieć literackie trendy na przyszłość? Czy dziś książek nie się pisze, ale produkuje bestsellery? A jeśli tak, to jak wygląda wzór na świetnie sprzedającą się powieść? Jak w zalewie nowości broni się klasyka? Co można zrobić, by autorzy debiutujący ponad sto lat temu znów byli czytani i uwielbiani?

W ramach Festiwalu Ludzie Książki zapraszamy na panel z udziałem Moniki Kaczmarek dyrektorki Wydawnictwa Dolnośląskiego, pisarki Magdy Genow oraz bookstagramerek Aleksandry Leśniak @alex.andthebooks i Justyny Wachowskiej @slowbuk.

Wstęp wolny

Udostępnij:
Przeskocz do treści