Obrazek do wydarzenia, rysunek przedstawia kobietę w kolorze turkusowym siedzącą na fioletowym cokole. W miejscu oczu trzyma dwa zielone winogrona, które przysłaniają oczy.

CZYTATY 9 muz. Talia. Warsztaty teatralne z asz.teatrem

Teatr to jeden z „wynalazków’’ starożytności. O tym jak wyglądał kiedyś i jak wygląda dziś opowiedzą aktorzy z asz.teatru. A że już w starożytności ustalono, że śmiech może mieć wielką, oczyszczającą moc, podczas warsztatów dla dzieci nie zabraknie komizmu, komedii i śmiechu.

Warsztaty dla dzieci (6-10 lat) i rodziców.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

Patronat medialny

Logotyp portalu Miasto dzieci, żółto-niebieska litera M i pomarańczowo-fioletowa litera D.  Logotyp portalu Epoznan, czerwony i żółty kształ przypominający koziołki i napis epoznanLogotyp telewizji WTK, na czerwonym tle białe litery WTK  Logotyp Radia Emaus, na białym tle napis w kolorze niebieskim 30 lat, emaus, dobre radio

Udostępnij:
Przeskocz do treści