Grafika do wydarzenia Pop-upy z PRLu. Czarno biała fotografia, dwójka małych dzieci kuca na chodniku, w ręku trzyma słuchawki zabawkowych telefonów.

Dzieciństwo na trzepaku. Pop-upy z PRL-u. Warsztaty dla dzieci z Marią Wieczorek

4 listopada 2023 (sobota) godz. 12.00

Biblioteka Raczyńskich, pl. Wolności 19, Filia Sztuki sala 5

Pop-upy z PRL-u. Warsztaty dla dzieci z Marią Wieczorek

Książki rozkładanki-książki niespodzianki, popularne i cieszące oko dziś, powstawały także dawniej. Na zajęciach młodzi uczestnicy zapoznają się z przestrzennymi książkami wydawanymi w PRL. Dla dzieci w wieku 9-12 lat, obowiązkowe zapisy: zapisy@bracz.edu.pl.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Patronat medialny

Logotypy poznańskiego miesięcznika IKS; telewizji WTK; portalu epoznan.pl i Winogradzkiej Telewizji Kablowej