Obrazek do wydarzenia. Kolaż graficzny, kobiece lekko rozchyklone usta, z których bezpośrednio wyrastają nogi w damskich kozakach. U góry rogi, jako nawiązanie do diabła.

Dzień kobiet u Raczyńskich

12.00 Runway kolaż. Warsztaty kolażu

Warsztaty kolażu inspirowane filmem „Diabeł ubiera się u Prady” to kreatywne spotkanie, podczas którego uczestnicy poznają różne techniki kolażu i korzystając ze starych numerów magazynów modowych, wycinków zdjęć i haseł skomponują autorskie kolaże nawiązujące do tematów takich jak wizerunek, ambicja, presja perfekcji czy poszukiwanie własnego głosu – tak jak zrobiła to główna bohaterka filmu. Warsztaty zachęcają do eksperymentowania, zabawy formą i znaczeniem słów.
Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych. BRAK MIEJSC.

15.00 Nie każdy diabeł nosi rogi. Ten nosi Pradę. Seans filmowy

Z okazji Dnia kobiet u Raczyńskich zapraszamy na seans kultowej komedii z 2006 roku. To ekranizacja bestsellerowej powieści Lauren Weisberger, opowiadająca historię młodej dziennikarki Andy, która rozpoczyna pracę jako asystentka wymagającej i bezwzględnej redaktor naczelnej prestiżowego magazynu modowego „Runway” – Mirandy Priestly.

Wstęp wolny dla wszystkich fanek (i fanów!) kultowych komedii, Meryl Streep, świata mody oraz tych, którzy chętnie przypomną sobie ten film – zwłaszcza zanim do kin trafi jego kontynuacja.

Udostępnij:
Przeskocz do treści