kartonowy miś z dziurą w miejsciu brzuszka, obok piłeczki z napisem: nakarm misia. Zdjęcie z Filii20

Dzień pluszowego misia w Bibliotece

filie dla dzieci

Dzień pluszowego misia przypadający 25 listopada to jedno w ważniejszych świta nietypowych w bibliotecznym kalendarzu. Dla młodszych Czytelników bibliotekarze przygotowują wtedy wiele niespodzianek i atrakcji!

Świętowanie czas zacząć!

Biblioteka dla dzieci  Al. Marcinkowskiego  od 18 listopada zaprasza na wystawę misiowych książek, a dla Czytelników przygotowała misiowe zakładki.

Filia 2  os. Oświecenia od 21 listopada zaprasza do misiowego kącika czytelniczego.

21.11 poniedziałek

Filia 14 os. Bolesława Chrobrego 117

godz. 17.00 Książkowe biuro podróży

25.11 piątek  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Filia 15 ul. Fabianowa 2

Na Fabianowie przez cały dzień od godz. 13-19 każdy Mały Czytelnik po zdaniu Pluszowego testu wiedzy o misiakach będzie mógł zaopiekować się pluszowym misiem.

Filia 20  ul. Słowackiego 26/28

Ci, którzy w dniu misia przyjdą do  Biblioteki  będą mieli możliwość „nakarmienia” misia (gra zręcznościowa). Ponadto tego dnia pierwszych dwudziestu Czytelników może złożyć i zabrać do domu własną przestrzenną zakładkę do książki.

Filia 46 ul. Arciszewskiego 27

O godz. 17.00   zajęcia literacko-plastyczne oraz zabawy dla dzieci do lat 6 z rodzicami. Dzieci zapraszamy ze swoimi  pluszakami.

Filia 49, os. Pod Lipami 108A

O godz. 16.00 Klub Łowców Liter: zajęcia z dziećmi  w wieku do 4 lat

Filia 55, os. Zwycięstwa os. Zwycięstwa 125

O godz.  11:10 zajęcia dla  najmłodszych (2-5 lat)  i opiekunów. Obowiązują zapisy w filii telefon: 61-823-05-51 e-mail: filia55@bracz.edu.pl

29.11. wtorek

Filia Naramowicka ul. Rubież 14a/37

O godz. 17.00 zapraszamy dzieci i ich misie wraz z opiekunami na misiowe przyjęcie

Poza tym na czytelników czekają w  okolicznościowe wystawki i dużo książek o pluszowych misiach.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach w filiach.