plakat cyklu Mól w sieci

Mól w sieci. Spotkanie z Piotrem Strzeżyszem

9 listopada 2020 (poniedziałek), godz. 18.00. Wydarzenie online

Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Mól w sieci” będziemy gościć podróżnika, pisarza, fotografa Piotra Strzeżysza. Owocem jego podróży są wielokrotnie nagradzane książki. Jest laureatem m.in. Nagrody Kolosa (w kategorii Podróże), Nagrody Bursztynowego Motyla w konkursie im. Arkadego Fiedlera i Nagrody Magellana. Już tytuły jego książek „Campa w sakwach”, „Makaron w sakwach” wskazują, że jego ulubionym środkiem lokomocji jest rower. Spotkanie będzie też okazją do rozmowy o późniejszych tytułach: „Powidokach”, „Śnie powrotu”, „Zaistnieniach”. Jak zwykle interesować nas też będzie internetowa działalność gościa oraz okoliczności powstania filmu „Nie dojechać nigdy”.

Wydarzenie będzie dostępne na żywo na profilu Biblioteki Raczyńskich na Facebooku, trafi także na kanał Biblioteki Raczyńskich na YouTube.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Przeskocz do treści