Zapraszamy wszystkich miłośników planszówek, karcianek i gier stołowych na cykl comiesięcznych spotkań. Grać będzie można w Filii Sztuki w wybrane soboty w godzinach 13:00-17:00.
Można zabrać własne ulubione planszówki lub skorzystać z tych dostępnych na miejscu. Oferujemy gościnną, ciepłą, kameralną przestrzeń. Każdemu spotkaniu będzie towarzyszyła gra przewodnia. Rozpoczynamy od prezentacji znanej, lubianej, a czasem nielubianej gry „Talisman: Magia i Miecz” (czwarta edycja).
Wstęp wolny.

