plakat wydarzenia

Jesień z malarzami słowa

wrzesień-listopad 2022, filie Biblioteki Raczyńskich

A może by tak zilustrować z nami świat? Z okazji 120 rocznicy urodzin Jana Marcina Szancera, wspaniałego polskiego grafika i ilustratora, Biblioteka Raczyńskich zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na bezpłatny cykl zajęć „Jesień z malarzami słowa”.

W programie: spotkania z autorami, ilustratorami,  warsztaty z plastykami, grafikami oraz aktorami i naszymi wspaniałymi bibliotekarzami. Naszymi gośćmi będą: Eliza Piotrowska, Katarzyna Bajerowicz, Aleksandra Struska-Musiał, Paulina Wyrt, Marianna Sztyma, Marta Baszczuk, Grzegorz Myćka, Paulina Nowak, Anna Rozmianiec, Krzysztof Urban.Będzie bardzo obrazowo i kolorowo!

Starujemy od września w 12 filiach: Bibliotece dla dzieci, Filii Wildeckiej/53, Filii 2, Filii 14, filii 15, Filii 20, Filii 49, Filii 35, Filii 38,Filii 46, Filii 59 oraz Filii Naramowickiej, o godzinie 17:00- 18:30. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu i potrwają do listopada.

Warsztaty Jesień z malarzami słowa odbywać się będą raz w tygodniu w wybranej lokalizacji zawsze o stałych godzinach 17:00-18:30

we wtorki w Bibliotece dla dzieci, Filii Wildeckiej, Filii 14,

w środy: w Filii 20, Filii 38, Filii 46, Filii 49,

w czwartki: Filii Naramowickiej, Filii 2,

w piątki: Filii 15, Filii 35, Filii 59.

Szczegóły spotkań oraz zapisy w wymienionych filiach.

Obowiązują wcześniejsze zapisy, szczegóły filiach.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.