CZYTATY2 Hobbici w starej szafie

13 października 2018 (sobota), godz. 12.00

Biblioteka Raczyńskich Filia Naramowicka, ul. Rubież 14 a
(rynek za kościołem)

Hobbici w starej szafie. Nowe baśnie

O tym,  czy współcześnie pisze się baśnie, a także co z baśniowym światem łączy twórczość Tolkiena i Lewisa opowie bajarz, poszukiwacz opowieści  Łukasz Bernady. Dodatkową atrakcją spotkania będzie bajeczny pokaz  malowania na wodzie, przeprowadzony przez  Katarzynę Hertmanowską.

„Jeżeli chcecie, aby wasze dzieci były inteligentne, czytajcie im baśnie. Jeżeli chcecie, aby były jeszcze bardziej inteligentne, czytajcie im jeszcze więcej baśni.” Albert Einstein

Czytanie potrafi doskonale nie tylko łączyć dzieci i dorosłych, ale jest także pierwszym krokiem do lepszego poznania świata. W tym roku cykl poświęcamy baśniom, a przy okazji będziemy m.in. tańczyć, sprawdzać, jak to się stało, że smok wawelski wybuchł oraz malować na wodzie. Zaprosimy na spotkanie z baśniami polskimi, baśniami świata, przypomnimy klasykę baśni, a także udowodnimy, że nawet w XXI wieku ciągle pisze się nowe baśnie.

W II półroczu spotkania z cyklu CZYTATY2 obywają się będą w Filii Naramowickiej przy ul. Rubież 14a (rynek za kościołem).
Jak na wszystkie imprezy w Bibliotece Raczyńskich, wstęp jest wolny.

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.