Book Forum

9-10 grudnia 2021 r.

W dniach 9-10 grudnia 2021 zapraszamy na Book Forum – najważniejsze branżowe wydarzenie roku online, na którym w jednym miejscu można spotkać nie tylko ekspertów – prelegentów, ale również mnóstwo ludzi z branży książki. W programie m.in. spora porcja wiedzy do praktycznego wykorzystania w marketingu i sprzedaży, a także najświeższe informacje o trendach na zagranicznych rynkach.

W jaki sposób przeprowadzić i z sukcesem kontynuować transformację swojej placówki bibliotecznej, aby znalazły się w niej  książki cyfrowe (ebooki i audiobooki)? Czy trudno jest zaistnieć na literackim Instargamie? Czy czytanie może mieć wpływ na gospodarkę? Co się zmieniło w wyniku pandemii w wydawnictwie, księgarni, bibliotece? Jakie zmiany zostaną z nami na dłużej, a co wraca do normy? Podsumujmy miniony rok wspólnie. W konferencji można wziąć udział zdalnie, z własnego biura czy z domu.

Link do wydarzenia

Podczas dwudniowego wydarzenia odbędą się także webinaria w ramach konferencji Biblioteka 5.0, której pierwsza część miała miejsce w maju. Konferencja jest częścią projektu „Sztuczna inteligencja w służbie książki”.

Organizatorzy: Legimi, Literacka Technologie; Polska Izba Książki, Biblioteka Analiz, Biblioteka Raczyńskich

Patronat: Instytut Książki, Lubimy czytać.

Udostępnij:
Przeskocz do treści