Good L.U.C.K – L.U.C. i Bovska

5 listopada 2018 (poniedziałek), godz. 20.00

Aula Artis, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 10
bilety 10/15 PLN

 

L.U.C. (właściwie Łukasz Rostkowski) z wykształcenia prawnik; raper, beatbokser, reżyser teledysków i producent muzyczny, przez niektórych dziennikarzy nazywany performerem renesansu. Nagrodzony za nowatorskie łączenie dziedzin i gatunków Paszportem „Polityki” w 2010 roku. Autor wielu albumów i projektów. Współpracował  m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Michałem Urbaniakiem, Fokusem, Leszkiem Możdżerem, Marią Peszek, Urszulą Dudziak, Andrzejem Smolikiem, Motion Trio. Ma na swoim koncie 11 albumów solowych. W marcu 2018 roku ukazała się płyta GOOD L.U.C.K.

 

Good L.U.C.K to, jak pisze sam L.U.C. „płyta sarkastyczna i pozytywna opowieść o zmianach o szczęściu, jego przewrotności i telenowelowości ludzkich losów”.  A to przy pozytywnych, jazzowo – chilloutowych bitach i samplach z lat 70-tych. Gościem koncertu podczas Festiwalu Frazy będzie Bovska.

 

Bovska (właściwie Magda Grabowska-Wacławek) wokalistka,  kompozytorka, autorka tekstów, ilustratorka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.  Debiutancki album  „Kaktus” ukazał się w 2016 roku, a Artystkę za sprzedaż 10 tysięcy singla uhonorowano Złotą Płytą.  Bovska była nominowana do Fryderyka 2016 w kategorii Debiut Roku oraz do nagrody MTV Europe Music Award w kategorii najlepszy polski wykonawca.

Mecenas: PKO Bank Polski

 

Partnerzy: Aula Artis, Teatr Polski w Poznaniu
Patronat medialny: Program III Polskiego Radia

Przeskocz do treści