Obrazek do wydarzenia zawiera zdjęcie architekta i okładkę książki. Na okładce widać między innymi szkic dachu domu, fragment betonowego budynku, przy którym siedzi człowiek, trzymający za uzdę konia, widać też zielony trawnik i samochód.

Spotkanie wokół książki „Konieczny. Na styk. Prawdziwe historie o ludziach i architekturze”

Spotkanie z udziałem autorów: Piotra Kozaneckiego i Bartosza Patureja oraz w formule online z bohaterem książki – najsłynniejszym, współczesnym polskim architektem Robertem Koniecznym. Rozmowę poprowadzi Maciej Frąckowiak – socjolog, doktor nauk społecznych, badacz miasta i kultury wizualnej.

Książka ,,Konieczny. Na styk. Prawdziwe historie o ludziach i architekturze” (wyd. Wysoki Zamek) jest poświęcona Robertowi Koniecznemu, wybitnemu współczesnemu architektowi. Z opowieści wyłania się obraz wizjonera. Jej autorzy spotkali się nie tylko z klientami architekta, rozmawiali również z ludźmi mieszkającymi w zaprojektowanych przez niego domach i przestrzeniach przeznaczonych do pracy. Współorganizator: Wydział Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Poznania

 
Przeskocz do treści