Koncert Laureatów i Zespołu Reprezentacyjnego

3 listopada 2018 (sobota), godz. 19.00

Aula Artis, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 10
bilety 10/15 PLN

Koncert laureatów Ogólnopolskiego konkursu piosenki autorskiej o nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego

Na tegoroczny konkurs otrzymaliśmy 40 zgłoszeń. Jury w składzie Krzysztof Gajda (przewodniczący) oraz Alicja Przybyszewska, Wanda Wasilewska, Mirosław Czyżykiewicz, Janusz Deblessem i Marek Karlsbad postanowiło zaprosić do udziału w finale konkursu następujących 20 artystów.
Wieczorem w Auli Artis wystąpią Laureaci konkursu.

Koncert Zespołu Reprezentacyjnego

Zespół Reprezentacyjny
Grupa muzyczna wywodząca się z kręgu kultury studenckiej,  założona w 1983 roku przez Jarosława Gugałę, Filipa Łobodzińskiego oraz Adama Jamiołkowskiego. Początkowo zespół wykonywał pieśni katalońskiego barda Lluisa Llacha. Potem repertuar  poszerzył się o piosenki francuskiego piosenkarza Georges’a Brassensa i sefardyjskie piosenki ludowe. Wielokrotnie brał udział w studenckim festiwalu FAMA w Świnoujściu. W 1990 roku zespół zawiesił działalność, w 2005  wrócił do koncertowania. W 2014 roku ukazał się album  „Mur – piosenki Lluisa Llacha”.

Mecenas: PKO Bank Polski

Partnerzy: Aula Artis, Teatr Polski w Poznaniu